Co robimy?

Nasze produkty

Nasza firma od lat dostarcza klientom własne autorskie rozwiązania, które dobrze przyjęły się na rynku. Obecnie w naszej ofercie posiadamy dwa systemy, które zostały wdrożone w wielu firmach.

Pierwszy z nich to nasz sztandarowy produkt Time Harmony, który pozwala na efektywne zarządzanie czasem pracy pracownika. W skład tego systemu wchodzą dwa podstawowe moduły: Rejestracja Czasu Pracy i Rejestracja Czynności.

Drugi system to STEP - niezależny system kontroli i monitorowania wózków widłowych.

Oprogramowanie na zamówienie

Chodzi Ci po głowie nowy biznesowy pomysł? Przydała by się aplikacja, która by ten pomysł wsparła od strony technicznej?

Wpadnij do nas i/lub daj nam znać, abyśmy mogli Tobie (tak jak innym Klientom) pomóc uporać się z tym w mgnieniu oka.

Sprawdź jak działamy, a przekonasz się, że z nami droga od burzy mózgów po przez wykonanie projektowania, aż po finalny produkt jest mało wyboista i zawsze dobrze się kończy.

Portfolio

th

System do efektywnego zarządzania czasem pracy Pracownika, umożliwiający monitorowanie on-line czynności wykonywanych w czasie dnia pracy wraz z pomiarem czasu ich trwania oraz możliwością badania pracochłonności. System umożliwia kontrolę wydajności Pracowników oraz wprowadza sprawiedliwy system ocen i premiowania.

System Time Harmony realizuje wszystkie zadania systemów RCP (Rejestracja Czasu Pracy) oraz KD (Kontrola Dostępu) jak również ma możliwość rejestracji wszyskich czynności pracowników. System jako jeden z nielicznych na rynku działa w trybie on-line informując o czasie trwania pracy jak i czynności oraz zaangażowaniu pracowników w wykonywane zadania.

step

Niezależny system kontroli i monitorowania wózków widłowych.

Dzięki wykorzystaniu najnowszych technologii pozwala sprawnie i tanio kontrolować pracę floty wózków widłowych i innych pojazdów w Twojej firmie.

STEP wyposażony jest w funkcjonalności, które pozwolą Ci na pełną kontrolę nad Twoimi pojazdami oraz pomoże przy organizacji pracy Twoim pracownikom. Używanie systemu przynosi wymierne efekty już w krótkim czasie.

Jak działamy?

Pierwszy kontakt

Pokrótce zaprezentujemy nasze rozwiązania i umówimy się na spotkanie w celu pełnej prezentacji.

Spotkanie

Podczas spotkania dowiesz się w szczegółach o zaletach naszych produktów oraz jakie korzyści one niosą dla Ciebie w przypadku wdrożenia.

Testy

Testy pozwolą Ci na kompletne sprawdzenie możliwości wybranego systemu. Dzięki temu możesz nam powiedzieć także co jeszcze moglibyśmy zrobić dla Ciebie, aby oferta była jeszcze bardziej atrakcyjna.

Wdrożenie

Wdrożenie przeprowadzamy kompletnie pod naszą opieką. Przez cały okres umowy będziesz miał kontakt z naszymi konsultantami.

O firmie

Jesteśmy zespołem doświadczonych programistów, menadżerów, analityków i sprzedawców.

Tworzymy i pomagamy tworzyć oprogramowanie jak i rozwiązania szyte na miarę opierające się na hardware + software. Lata doświadczeń z klientami postawiły przed nami wiele wyzwań, które udało się spełnić o czym może świadczyć nasze portfolio.

Jesteśmy pasjonatami co pomaga nam spełniać stawiane wymogi naszych klientów od A do Z.

Zajmujemy się programowaniem rozwiązań internetowych, mobilnych oraz aplikacji IoT (Internet of Things).

Nasz zespół

patryk

Patryk Pająk
CEO

Człowiek z zapałem do wytężonej pracy. Działa z powodzeniem na wielu frontach. Jest doskonałym wsparciem dla naszej sprzedaży. Od lat związany z logistyką, teraz buduje systemy wspomagające organizację pracy w tym segmencie i nie tylko.

darek

Dariusz Lenartowicz
CIO

Pasjonat technologii webowych, w szczególności po ciemnej stronie mocy, czyli back-endu. Od lat dąży do perfekcji. Człowiek orkiestra nie tylko w obszarach IT.

jarek

Jarosław Kobuszewski
Regionalny Kierownik Działu Sprzedaży

W sprzedaży naszych produktów nie ma sobie równych. Od kilku lat oferuje nasze systemy klientom, którzy potrzebują pomocy w zakresie organizacji pracy i nie tylko.

kuba

Jakub Paruszewski
Dział Wsparcia

Młoda krew na pokładzie. Młodszy specjalista do spraw IT i nie tylko. Pozytywnie nastawiony, nowe wyzwania przyjmujący z entuzjazmem. Pracowitość i obowiązkowość sprawia, że szybko się uczy i chętnie pomoże.

Lata działalności firmy

Monitorowane przez nas pojazdy

Działające instancje TimeHarmony

Pracownicy w systemach TimeHarmony

Referencje

Uważamy firmę P2P2 Sp. z o.o. za solidną i godną zaufania.

Damian Dąbrowski

Raben

Jesteśmy zadowoleni z naszej współpracy i polecamy świadczone przez nich usługi.

Jarosław Klucznik

Douglas